
Sunway Three Phase Hybrid Inverter 50-100kW
| Model Number: | SW50KHP3EU2 |
| Output power: | 50-100KW |
| Output Voltage: | 230 / 400V |
| Size(mm): | 867*715*306 |
| Weight(KG): | 81kg |

| Model Number: | SW50KHP3EU2 |
| Output power: | 50-100KW |
| Output Voltage: | 230 / 400V |
| Size(mm): | 867*715*306 |
| Weight(KG): | 81kg |

Sunway Growatt 30kw 50kw 380V Triple Phase On Grid Solar Inverter
| Model Number: | 30000TL3-S |
| Output power: | 30-50kw |
| Output Voltage: | 380V |
| Size: | 470*754*270mm |
| Weight: | 48KG |

Sunway Max Series High Power 3600w 6500w 7200w Hybrid Solar Inverter
| Model Number: | Max 7200 |
| Output power: | 3.6-8kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 147.4 * 432.5 * 553.6mm |
| Weight: | 18.4KG |

High quality Deye microinverter 1000w 220V On grid inverter for Home Energy Storage Systems
| Model Number: | SUN1000G3-EU-230 |
| Output power: | 1000w |
| Output Voltage: | 60V |
| Size: | 212×230×40mm |
| Weight: | 3.15KG |

Growatt single phase solar inverter off grid 3kw 5kw 230V power inverter
| Model Number: | SPF 5000TL HVM |
| Output power: | 3-5kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 350*455*130mm |
| Weight: | 14.5KG |

Deye Solar inverters have been installed in more than 60 countries (e.g. Australia, Brazil, India, the UK, Germany, Italy,Belgium, Spain etc.)
| Model Number: | SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 |
| Output power: | 7.6KW 8KW 10KW 12KW |
| Output Voltage: | 230v |
| Size(mm): | 420×670×233 |
| Weight(KG): | 35.6 |

System Energy | 7KW, 8KW, 9KW, 10KW |
| Output Type | Single |
| Type | DC/AC Inverters |
| Input Voltage | 360V |
| Output Voltage | 220V,230V,240V |
| Output Current | 33.6A, 38.3A, 45A, 50A |
| Certificate | CE/IEC |

High quality Deye microinverter 2000w 220V On grid inverter for Home Energy Storage Systems
| Model Number: | SUN2000G3-EU-230 |
| Output power: | 2000w |
| Output Voltage: | 60V |
| Size: | 267×300×42mm |
| Weight: | 5.2KG |

Being a leading hybrid solar inverter supplier, Sunway Solar delivers a 3-30KW high-voltage solar inverter with a maximum efficiency of 98%.
This 3-phase solar inverter can seamlessly switch between on-grid and off-grid power. Enjoy energy efficiency and savings with our intelligent hybrid solar system for home!
| Model Number:AF15K-TH | SW12-30KHP3EU2 |
| Output power: | 3-30kw |
| Output Voltage: | 230/400 |
| Size: | 558 x 535 x 260 mm |
| Weight: | 36kg |

| Model Number: | S6-EH-1P(3-8)K-L-PLUS |
| Output power: | 3/3.6/5/6/8KW |
| Output Voltage: | 220/230Vac |
| Size(mm): | 335* 560*253 mm |
| Weight(KG): | 23.5 |
If you have questions or suggestions,please leave us a message,we will reply you as soon as we can!

Floor 10, Building 7, Cross-Border E-Commerce Supervision Zone, 50 Meters North Of Huguang Road And Qianzhang Road, Hefei, Anhui, China
COPYRIGHT © 2023. SUNWAY SOLAR CO., LTD.丨ALL RIGHTS RESERVED.
