
Sunway Deye 1300W 220V Single Phase Micro Inverter
High quality Deye microinverter 1300w 220V On grid inverter for Home Energy Storage Systems
| Model Number: | SUN1300G3-EU-230 |
| Output power: | 1300w |
| Output Voltage: | 60V |
| Size: | 267×300×42mm |
| Weight: | 5.2KG |

High quality Deye microinverter 1300w 220V On grid inverter for Home Energy Storage Systems
| Model Number: | SUN1300G3-EU-230 |
| Output power: | 1300w |
| Output Voltage: | 60V |
| Size: | 267×300×42mm |
| Weight: | 5.2KG |

Growatt on grid solar inverter 15KW 20KW 25KW on grid 10kva 3 phases solar inverter
| Model Number: | MID 15-25KTL3-X |
| Output power: | 15-25kw |
| Output Voltage: | 380V |
| Size: | 525*395*222mm |
| Weight: | 23KG |

Good quality solar inverter on off grid Max 100-125KTL3-X 100kw 125kw 380V growatt on grid solar inverter in factory price
| Model Number: | Max 100-125KTL3-X |
| Output power: | 100-125kw |
| Output Voltage: | 380V |
| Size: | 970*640*345mm |
| Weight: | 84KG |

High quality NEP microinverter 2000w 220V On grid inverter for Home Energy Storage Systems
| Model Number: | BDM800 |
| Output power: | 2000w |
| Output Voltage: | 3.36V |
| Size: | 268x250x42mm |
| Weight: | 2.9KG |

| System Energy | 3kw/3.6kw/4kw/5kw/6kw |
| Output Type | Single |
| Type | DC/AC Inverters |
| Input Voltage | 360V |
| Output Voltage | 120/240V |
| Output Current | 15A, 17.5 A,20A, 24A ,28.7A |
| Certificate | CE/IEC |

Hybrid solar inverter have function of both on grid inverter and off grid inverter supply Intelligent energy management system for home
| Model Number: | AF5K-DH |
| Output power: | 3-10kw |
| Output Voltage: | 220V |
| Size: | 560*400*229 mm |
| Weight: | 25KG |

Deye Solar inverters have been installed in more than 60 countries (e.g. Australia, Brazil, India, the UK, Germany, Italy,Belgium, Spain etc.)
| Model Number: | SUN-5/6/8/10/12K-SG04LP3 |
| Output power: | 5-12KW |
| Output Voltage: | Single Phase 230V,3 Phase 480V |
| Size: | 422 x 658 x 254mm |
| Weight: | 38kg |

SUNWAY 3.5 kw 5kw MPPT solar inverters 3000w 5000w solar power inverter 230 volt inverter off grid for solar system
| Model Number: | SK 5500P-48L |
| Output power: | 5.5kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 448*295*129mm |
| Weight: | 10KG |

Gorwatt 3000w 6000w 230V Hybrid Solar Inverter for Solar Power System
| Model Number: | SPH3000~6000 |
| Output power: | 3-6kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 37.5*35*16mm |
| Weight: | 10.8KG |

Growatt 30kw 40kw 380V High Effciency Triple Phase Grid Tied Solar Inverter
| Model Number: | MID30-40KL3-X |
| Output power: | 30-40kw |
| Output Voltage: | 380V |
| Size: | 580/435/230mm |
| Weight: | 30KG |
If you have questions or suggestions,please leave us a message,we will reply you as soon as we can!

Floor 10, Building 7, Cross-Border E-Commerce Supervision Zone, 50 Meters North Of Huguang Road And Qianzhang Road, Hefei, Anhui, China
COPYRIGHT © 2023. SUNWAY SOLAR CO., LTD.丨ALL RIGHTS RESERVED.
