
Sunway 3500W 220V Single Phase Off Grid Solar Inverter
Sunway 3000w 3500w all in one 220V Single Phase Off Grid Pure Wave Solar Inverter
| Model Number: | SK-3500S-24 |
| Output power: | 3.5kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 448*295*129mm |
| Weight: | 9KG |

Sunway 3000w 3500w all in one 220V Single Phase Off Grid Pure Wave Solar Inverter
| Model Number: | SK-3500S-24 |
| Output power: | 3.5kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 448*295*129mm |
| Weight: | 9KG |

Sunway Max Series High Power 3600w 6500w 7200w Hybrid Solar Inverter
| Model Number: | Max 7200 |
| Output power: | 3.6-8kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 147.4 * 432.5 * 553.6mm |
| Weight: | 18.4KG |

High quality Deye microinverter 1600w 220V On grid inverter for Home Energy Storage Systems
| Model Number: | SUN1600G3-EU-230 |
| Output power: | 1600w |
| Output Voltage: | 60V |
| Size: | 267×300×42mm |
| Weight: | 5.2KG |

Hybrid solar inverter have function of both on grid inverter and off grid inverter supply Intelligent energy management system for home
| Model Number: | AF6K-SL |
| Output power: | 1-6kw |
| Output Voltage: | 220V |
| Size: | 370 x 513 x 192mm |
| Weight: | 17KG |

Sunwaysolar Off Grid Inverter Solar Growatt 3500w 5000w 230V Mppt Inverters Without Battery
| Model Number: | SPF 3500-5000ES |
| Output power: | 3.5-5kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 330/485/135mm |
| Weight: | 11.5KG |

Sunway Growatt 30KW 50KW 380V Three Phase On Grid Solar Inverter
| Model Number: | MAC 40KTL3-X LV |
| Output power: | 30-60kw |
| Output Voltage: | 230V/400V |
| Size: | 470*754*270mm |
| Weight: | 48KG |

| Model Number: | SW50KHP3EU2 |
| Output power: | 50-100KW |
| Output Voltage: | 230 / 400V |
| Size(mm): | 867*715*306 |
| Weight(KG): | 81kg |

| System Energy | 3kw/3.6kw/4kw/5kw/6kw |
| Output Type | Single |
| Type | DC/AC Inverters |
| Input Voltage | 360V |
| Output Voltage | 120/240V |
| Output Current | 15A, 17.5 A,20A, 24A ,28.7A |
| Certificate | CE/IEC |

| Model Number: | S6-EH3P(29.9-50)K-H |
| Brand Name | Solis |
| Output Voltage: | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V |
| Size(mm): | 530* 880* 290 |
| Weight(KG): | 73 |

High quality Deye microinverter 1300w 220V On grid inverter for Home Energy Storage Systems
| Model Number: | SUN1300G3-EU-230 |
| Output power: | 1300w |
| Output Voltage: | 60V |
| Size: | 267×300×42mm |
| Weight: | 5.2KG |
If you have questions or suggestions,please leave us a message,we will reply you as soon as we can!

Floor 10, Building 7, Cross-Border E-Commerce Supervision Zone, 50 Meters North Of Huguang Road And Qianzhang Road, Hefei, Anhui, China
COPYRIGHT © 2023. SUNWAY SOLAR CO., LTD.丨ALL RIGHTS RESERVED.
