
Sunway 10kW 15kW 20kW 25kW 3 Phase On-Grid String Inverter
| System Energy | 10kw/15kw/20kw/25kw |
Input Voltage | 620V |
| Certificate | CE/IEC |
| Output Current | 27A |

| System Energy | 10kw/15kw/20kw/25kw |
Input Voltage | 620V |
| Certificate | CE/IEC |
| Output Current | 27A |

Sunway Growatt 30KW 50KW 380V Three Phase On Grid Solar Inverter
| Model Number: | MAC 40KTL3-X LV |
| Output power: | 30-60kw |
| Output Voltage: | 230V/400V |
| Size: | 470*754*270mm |
| Weight: | 48KG |

Deye Solar inverters have been installed in more than 60 countries (e.g. Australia, Brazil, India, the UK, Germany, Italy,Belgium, Spain etc.)
| Model Number: | SUN-16K-SG01LP1-EU |
| Output power: | 12kw 14kw 16kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 464W*798.4H*300D(mm) |
| Weight: | 48.5KG |

Hybrid solar inverter have function of both on grid inverter and off grid inverter supply Intelligent energy management system for home
| Model Number: | R8KLNA |
| Output power: | 5-8kw |
| Output Voltage: | 400V |
| Size: | 430x710x210mm |
| Weight: | 41KG |

Gorwatt 3000w 6000w 230V Hybrid Solar Inverter for Solar Power System
| Model Number: | SPH3000~6000 |
| Output power: | 3-6kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 37.5*35*16mm |
| Weight: | 10.8KG |

Sunway 3000w 3500w all in one 220V Single Phase Off Grid Pure Wave Solar Inverter
| Model Number: | SK-3500S-24 |
| Output power: | 3.5kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 448*295*129mm |
| Weight: | 9KG |

| System Energy | 3kw/3.6kw/4kw/5kw/6kw |
| Output Type | Single |
| Type | DC/AC Inverters |
| Input Voltage | 360V |
| Output Voltage | 120/240V |
| Output Current | 15A, 17.5 A,20A, 24A ,28.7A |
| Certificate | CE/IEC |

Hybrid solar inverter have function of both on grid inverter and off grid inverter supply Intelligent energy management system for home
| Model Number: | AF6K-SL |
| Output power: | 1-6kw |
| Output Voltage: | 220V |
| Size: | 370 x 513 x 192mm |
| Weight: | 17KG |

High quality Deye microinverter 1000w 220V On grid inverter for Home Energy Storage Systems
| Model Number: | SUN1000G3-EU-230 |
| Output power: | 1000w |
| Output Voltage: | 60V |
| Size: | 212×230×40mm |
| Weight: | 3.15KG |
If you have questions or suggestions,please leave us a message,we will reply you as soon as we can!
Sunway 10kW-20kW With Lithium Ion Battery Off Grid Solar System
Sunway 3.5kW 5.5kW With Lead-Acid Battery Off Grid Solar System
Solis 80-125kW Three Phase Grid-tie Inverters
Balcony Solar Energy System 350W 700W With Flexible Solar Panel And Portable Power Supply
SUNWAY 8-12kW US Standard Split-Phase Off-Grid Inverter

Floor 10, Building 7, Cross-Border E-Commerce Supervision Zone, 50 Meters North Of Huguang Road And Qianzhang Road, Hefei, Anhui, China
COPYRIGHT © 2023. SUNWAY SOLAR CO., LTD.丨ALL RIGHTS RESERVED.
