
SUNWAY 10kW Off Grid Solar Inverter
| Model Number: | SK-10000P-48L |
| Output power: | 10KW |
| Output Voltage: | 208/220/230/240Vac±5% |
| Size(mm): | 805*530*200mm |
| Weight(KG): | 20.9KG |

| Model Number: | SK-10000P-48L |
| Output power: | 10KW |
| Output Voltage: | 208/220/230/240Vac±5% |
| Size(mm): | 805*530*200mm |
| Weight(KG): | 20.9KG |

| Model Number: | Solis S6-GC(80-125)K |
| Brand Name | Solis |
| Output Voltage: | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V |
| Size(mm): | 1014 * 567 * 345 |
| Weight(KG): | 96 |

Sunway Growatt 30kw 50kw 380V Triple Phase On Grid Solar Inverter
| Model Number: | 30000TL3-S |
| Output power: | 30-50kw |
| Output Voltage: | 380V |
| Size: | 470*754*270mm |
| Weight: | 48KG |

Deye Solar inverters have been installed in more than 60 countries (e.g. Australia, Brazil, India, the UK, Germany, Italy,Belgium, Spain etc.)
| Model Number: | SUN-5/6/8/10/12K-SG04LP3 |
| Output power: | 5-12KW |
| Output Voltage: | Single Phase 230V,3 Phase 480V |
| Size: | 422 x 658 x 254mm |
| Weight: | 38kg |

Growatt on grid solar inverter 15KW 20KW 25KW on grid 10kva 3 phases solar inverter
| Model Number: | MID 15-25KTL3-X |
| Output power: | 15-25kw |
| Output Voltage: | 380V |
| Size: | 525*395*222mm |
| Weight: | 23KG |

Deye Solar inverters have been installed in more than 60 countries (e.g. Australia, Brazil, India, the UK, Germany, Italy,Belgium, Spain etc.)
| Model Number: | SUN-8K-SG01LP1-EU |
| Output power: | 8kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 420W*670H*233D(mm) |
| Weight: | 32KG |

Gorwatt 3000w 6000w 230V Hybrid Solar Inverter for Solar Power System
| Model Number: | SPH3000~6000 |
| Output power: | 3-6kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 37.5*35*16mm |
| Weight: | 10.8KG |

Growatt On Grid Solar Inverter Mid 2500w 6000w 220V Dual Mppt Trackers Growatt On Grid Inverter With USB
| Model Number: | MIN 4200TL-X |
| Output power: | 2.5-6kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 355*419*158mm |
| Weight: | 15KG |

Commercial Use 10KW 12KW 18KW 20KW 3 Phase Growatt Grid Tied Solar Inverter With High Quality
| Model Number: | MOD 10000TL3-X |
| Output power: | 3-15kw |
| Output Voltage: | 380V |
| Size: | 425*387*178mm |
| Weight: | 14KG |
If you have questions or suggestions,please leave us a message,we will reply you as soon as we can!

Floor 10, Building 7, Cross-Border E-Commerce Supervision Zone, 50 Meters North Of Huguang Road And Qianzhang Road, Hefei, Anhui, China
COPYRIGHT © 2023. SUNWAY SOLAR CO., LTD.丨ALL RIGHTS RESERVED.
