
Solis Three Phase 8-15kW Low Voltage Energy Storage Inverter S6-EH3P(8-15)K02-NV-YD-L
| Model Number: | S6-EH3P(29.9-50)K-H |
| Brand Name | Solis |
| Output Voltage: | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V |
| Size(mm): | 530* 880* 290 mm |
| Weight(KG): | 73 |

| Model Number: | S6-EH3P(29.9-50)K-H |
| Brand Name | Solis |
| Output Voltage: | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V |
| Size(mm): | 530* 880* 290 mm |
| Weight(KG): | 73 |

| Model Number: | S6-EH3P(29.9-50)K-H |
| Brand Name | Solis |
| Output Voltage: | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V |
| Size(mm): | 530* 880* 290 |
| Weight(KG): | 73 |

Gorwatt 3000w 6000w 230V Hybrid Solar Inverter for Solar Power System
| Model Number: | SPH3000~6000 |
| Output power: | 3-6kw |
| Output Voltage: | 230V |
| Size: | 37.5*35*16mm |
| Weight: | 10.8KG |

High quality microinverter 2000w 220V On grid inverter for Home Energy Storage Systems
| Model Number: | SW-2000 |
| Output power: | 2000w |
| Output Voltage: | 120/230V |
| Size: | 370 x 300 x 41.6 mm |
| Weight: | 3.0KG |

Deye Solar inverters have been installed in more than 60 countries (e.g. Australia, Brazil, India, the UK, Germany, Italy,Belgium, Spain etc.)
| Model Number: | SUN-29.9-50K-SG01HP3-EU-BM4 |
| Output power: | 29.9/30/35/40/50KW |
| Output Voltage: | 380/400Vac (three phase) |
| Size(mm): | 527W*894H*237D |
| Weight(KG): | 80 |

Growatt on grid solar inverter 15KW 20KW 25KW on grid 10kva 3 phases solar inverter
| Model Number: | MID 15-25KTL3-X |
| Output power: | 15-25kw |
| Output Voltage: | 380V |
| Size: | 525*395*222mm |
| Weight: | 23KG |

| System Energy | 50kw/60kw |
| Output Type | Three Phase |
| Type | DC/AC Inverters |
| Input Voltage | 620V |
| Output Voltage | 230/400V |
| Output Current | 80A |
| Certificate | CE/IEC |

| System Energy | 3kw/3.6kw/4kw/5KW//6kw |
| Output Type | SPLIT |
| Type | DC/AC Inverters |
| Input Voltage | 360V |
| Output Voltage | 120/240V |
| Output Current | 15A, 17.5 A,20A, 24A ,28.7A |

High quality Deye microinverter 1300w 220V On grid inverter for Home Energy Storage Systems
| Model Number: | SUN1300G3-EU-230 |
| Output power: | 1300w |
| Output Voltage: | 60V |
| Size: | 267×300×42mm |
| Weight: | 5.2KG |

High quality NEP microinverter 2000w 220V On grid inverter for Home Energy Storage Systems
| Model Number: | BDM800 |
| Output power: | 2000w |
| Output Voltage: | 3.36V |
| Size: | 268x250x42mm |
| Weight: | 2.9KG |
If you have questions or suggestions,please leave us a message,we will reply you as soon as we can!

Floor 10, Building 7, Cross-Border E-Commerce Supervision Zone, 50 Meters North Of Huguang Road And Qianzhang Road, Hefei, Anhui, China
COPYRIGHT © 2023. SUNWAY SOLAR CO., LTD.丨ALL RIGHTS RESERVED.
