
Sunway 132cells 210mm 680W 700W Monocrystalline HJT Solar Panel
| Model Number: | SW700M-132 |
| Power Range: | 680W-700W |
| Dimensions: | 2384*1303*35mm |
| Weight: | 38.7kg |
| Certificate: | CE/TUV |

| Model Number: | SW700M-132 |
| Power Range: | 680W-700W |
| Dimensions: | 2384*1303*35mm |
| Weight: | 38.7kg |
| Certificate: | CE/TUV |

Model | JKM625-650N-78HL4-BDV |
Power | 625W-650W |
| Weight(kg) | 34.0kg |
| Dimensions(L*W*H)(mm) | 2465*1134*30mm |

Want a reliable bifacial solar panel and reduced costs? Sunway Solar offers the N-type bifacial solar panel at the best prices:
Model | SWS75N-144 |
Power | 555W-575W |
| Weight(kg) | 30.5kg |
| Dimensions(L*W*H)(mm) | 2278*1134*30mm |

Balcony Solar Panel:
390w 410w Sunway power 12v solar panels flexible for boat
Model Number: | SW410M |
Power Range: | 210/230W |
Dimensions: | 2120*1720*1260mm |
5.2 | 6.4kg |
Certificate: | CE/TUV/ISO |

Shingled Solar Panel: Roofing Sheet Full Black Shingle 385w 390w 405w 410w Solar Panel Solar Set
| Model Number: | SW410M-120 |
| Power Range: | 385W-410W |
| Dimensions: | 1719*1140*35mm |
| Weight: | 22kg |
| Certificate: | CE/TUV |

Hlaf Cell Solar Panel:
High power 600watt solar panel 610w 620w 630w mono photovoltaic module pv solar panel 610w
| Model Number: | JKM610N-78HL4 |
| Power Range: | 610W-630W |
| Dimensions: | 2465mm*1134mm*35mm |
| Weight: | 30.6kg |
| Certificate: | CE/TUV |

Hlaf Cell Solar Panel:
High power 500watt solar panel 565w 580w 585w mono photovoltaic module pv solar panel 565w
| Model Number: | JKM565N-72HL4 |
| Power Range: | 565W-585W |
| Dimensions: | 2278mm*1134mm*35mm |
| Weight: | 28kg |
| Certificate: | CE/TUV |

| Reliable Quality |
| Positive power tolerance: 0~+5W |
| 100% EL Double-inspection ensures modules are defects free |
| Modules Binned by Current to improve system performance |
| Potential induced Degradation (PID) Resistant |

Shingled Solar Panel:
High Efficiency Monocrystalline 400Watt 410Watt 450W 50W Solar Panels, high capacity and power output performance per unit area.
| Model Number: | SW410M-120 |
| Power Range: | 385W-410W |
| Dimensions: | 1719*1140*35mm |
| Weight: | 22kg |
| Certificate: | CE/TUV |

| Reliable Quality |
| Positive power tolerance: 0~+5W |
| 100% EL Double-inspection ensures modules are defects free |
| Modules Binned by Current to improve system performance |
| Potential induced Degradation (PID) Resistant |
If you have questions or suggestions,please leave us a message,we will reply you as soon as we can!

Floor 10, Building 7, Cross-Border E-Commerce Supervision Zone, 50 Meters North Of Huguang Road And Qianzhang Road, Hefei, Anhui, China
COPYRIGHT © 2023. SUNWAY SOLAR CO., LTD.丨ALL RIGHTS RESERVED.
